Home/News IIB

News IIB

 

 

Чи правда, що прямо зараз готується  проєкт мирної угоди між рф та Україною?

Чи правда, що більшістю країн керують тіньові особи (уряди)? А якщо це стверджує колишній дипломат і наводить докази?

 

▶︎ Спойлер від Олександра Савченка, ректора МІБ: 

Проєкт мирної угоди - ІСНУЄ, ба більше! Він активно доробляється обома сторонами.

Тіньових урядів не існує, але! Існує куди більш вражаюча система.

 

Для того, щоб детально обговорити ці запитання, Олександр Савченко запрошує всіх охочих на каву! 

 

Дата: 15 березня (п'ятниця), 17:15 (тривалість 1 година)

Місце: м. Київ, вул. Старокиївська 10-А, у бізнес-центрі «Eco Business Hub» (2-й поверх). Також можна приєднатися онлайн.

Учасники зустрічі: випускники МІБ, студенти МІБ та всі охочі.

 

За останнє десятиліття український бізнес стикався з різними варіаціями форс-мажору. За цей час він пережив події 2014 року, окупацію частини територій країни, далі була пандемія, нині – повномасштабна війна. Здавалося б, підприємці вже адаптувалися й знають все про форс-мажор та алгоритм дій у таких обставинах. Але ні. Ще й досі є хибне розуміння суті форс-мажору, виникає чимало запитань щодо отримання сертифіката про настання форс-мажорних обставин і проходження інших пов’язаних процедур для врегулювання співпраці з українськими й іноземними партнерами, підрядниками, іншими стейкхолдерами.

 

zelenin

 

На минулому тижні отримали чесні відповіді на запитання щодо ринку бізнес-освіти від виконавчого директора МІБ Юрія Зеленіна.

 

▶︎ МВА-програми, які викладаються в МІБ, більше орієнтовані на українських бізнесменів чи універсальні?  

Для ведення бізнесу за кордоном конче необхідно розуміти менталітет, культурні особливості та традиції людей, які є цільовою аудиторією у тій чи іншій країні. Місією МІБ є розвиток українських бізнесменів, які створюють робочі місця та платять податки саме в Україні. Викладачами МІБ є українські топ менеджери та власники компаній – це практики, які відмінно розуміють менталітет українського бізнесмена та специфіку ведення бізнесу в Україні. Тому програми МВА МІБ фокусуються на розвитку українського бізнесу, при цьому у його навчальних курсах застосовуються сучасні міжнародні практики та кейси, які дають розуміння керівництву українських компаній, як знайти свої унікальні способи виходу на світові ринки.

 

“Be in Brilliant Company” - девіз глобальної організації Association of MBAs, яка займається міжнародною акредитацією бізнес-шкіл. Всього 277 закладів бізнес-освіти зі всього світу мають акредитацію АМВА, і МІБ є одним з них.

 

Дата: 4 квітня (четвер), 18:00 (тривалість 1 година)

 

Місце: онлайн-платформа ZOOM

 

Учасники зустрічі: власники, фахівці, що відповідають за розвиток та навчання персоналу, керівники функціональних підрозділів, а також фахівці, зацікавлені в покращенні та оптимізації виробничих процесів.

 

Sliusarchuk

 

Авторка статті: Юлія Ісаєнко,

Кандидат технічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ, сертифікований REFA-тренер, член міжнародного союзу РЕФА

 

 

Ще один складний рік позаду. Ми боролися, працювали, донатили, допомагали, вірили, навчали, підтримували, дякували. І насправді продовжуємо це робити і зараз.

Ми безмежно вдячні Збройним Силам України за їх відданість, мужність та стійкість. Ми вдячні українському народові за єдність та взаємодопомогу. Ми вдячні підприємцям, які продовжують будувати та розвивати бізнеси в Україні.

Традиційно кінець року є часом для підбиття підсумків та побудови планів на майбутнє. І ми у МІБ також робимо це щороку.

 

Ця осінь не була б такою насиченою, якби МІБ не відновив ще одну зі своїх програм – програму The Chartered Institute of Marketing (CIM) Level 6 Diploma in Professional Marketing.

Як і очікували наші слухачі, плеяда зіркових тренерів цієї програми розпочала роботу, і ми вже маємо що розповісти!

Зазвичай, навчальні дні наших слухачів діляться на кілька сегментів: лекційна частина, де тьютори викладають теоретичну частину за навчальним планом СІМ, практична – групові та індивідуальні роботи прямо під час заняття та зустрічі із запрошеними спікерами. Так, від початку навчання було запрошено трьох спікерів, які поділилися своїм досвідом з нашими слухачами.

 

Минулий навчальний модуль для груп General MBA був спільний: навчались всі разом в одній аудиторії. Навчання було вирішено провести у незвичному, ігровому форматі, розробленому спеціально для МІБ Оленою Рижковою. Такий формат називається Communication Week, і покликаний він поглибити вже отримані під час навчання знання з комунікацій, формування команд та ведення переговорів. Крім цього, це можливість більше дізнатися про себе, ближче познайомитися з однокурсниками, налагодити дружні та, можливо, ділові стосунки.

Тож, чим займалися впродовж тижня наші студенти General МВА?

Page 1 of 146