Home/News IIB

News IIB

 

 

Приєднуйтеся до нашого інтенсивного трьохденного практичного модулю, присвяченого девелопменту та реконструкції, де учасники отримають можливість вивчити останні тенденції та проаналізувати реальні кейси разом з провідними практиками ринку.

  1. Огляд ринку: найсвіжіші тенденції у девелопменті.
  2. Реконструкція після пошкоджень: досвід та інсайти від Андрія Бранзило по ТРЦ Rivierra в Одесі.
  3. Case study успішних об'єктів: вивчення різних аспектів реалізації від керівників компаній.
  4. Маркетинг і продажі нерухомості: стратегії та інструменти від провідних спеціалістів.
  5. Ціноутворення на ринку нерухомості: аналіз та прогноз від Володимира Даниленка.

 

ІНВЕСТУВАННЯ В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ. 

ЯК УКРАЇНСЬКОМУ БІЗНЕСУ ЗАЛУЧИТИ ІНОЗЕМНІ ІНВЕСТИЦІЇ

 

savchuk

 

Володимир Савчук — автор та викладач програми "Інвестування в умовах невизначеності. Як українському бізнесу залучити іноземні інвестиції", професор МІБ, консультант в області стратегічного управління і фінансового менеджменту. В минулому — консультант Світового банку, викладач освітніх програм в Об’єднаному Віденському Інституті (JVI) та програм МВА в Києво-Могилянській бізнес-школі. Автор численних книг зі стратегічного, фінансового та ризик-менеджменту. Провів понад 150 консалтингових проєктів для українських підприємств та більш ніж 500 відкритих і корпоративних тренінгових програм для менеджерів.

 

Цей модуль професійного управління будівельним проектом призначений для тих, хто прагне засвоїти керування процесом створення нерухомості, оновити, систематизувати та поглибити свої знання.

У освітньому модулі, запланованому на 21-23 березня в Києві, комплексно розглядатимуть всі аспекти з управління будівельним проектом, від етапу ініціації до створення архівів і бази знань. Учасники удосконалять навички з планування термінів виконання робіт, визначення потреб у ресурсах, побудови організаційної структури, оцінювання витрат і розроблення бюджету, а також керування ризиками. Крім основної теми з управління, цей освітній модуль також включатиме поради від досвідченого практика ринку щодо інструментів фінансування девелоперських проектів під час війни.

 

Чи правда, що прямо зараз готується  проєкт мирної угоди між рф та Україною?

Чи правда, що більшістю країн керують тіньові особи (уряди)? А якщо це стверджує колишній дипломат і наводить докази?

 

▶︎ Спойлер від Олександра Савченка, ректора МІБ: 

Проєкт мирної угоди - ІСНУЄ, ба більше! Він активно доробляється обома сторонами.

Тіньових урядів не існує, але! Існує куди більш вражаюча система.

 

Для того, щоб детально обговорити ці запитання, Олександр Савченко запрошує всіх охочих на каву! 

 

Дата: 15 березня (п'ятниця), 17:15 (тривалість 1 година)

Місце: м. Київ, вул. Старокиївська 10-А, у бізнес-центрі «Eco Business Hub» (2-й поверх). Також можна приєднатися онлайн.

Учасники зустрічі: випускники МІБ, студенти МІБ та всі охочі.

 

За останнє десятиліття український бізнес стикався з різними варіаціями форс-мажору. За цей час він пережив події 2014 року, окупацію частини територій країни, далі була пандемія, нині – повномасштабна війна. Здавалося б, підприємці вже адаптувалися й знають все про форс-мажор та алгоритм дій у таких обставинах. Але ні. Ще й досі є хибне розуміння суті форс-мажору, виникає чимало запитань щодо отримання сертифіката про настання форс-мажорних обставин і проходження інших пов’язаних процедур для врегулювання співпраці з українськими й іноземними партнерами, підрядниками, іншими стейкхолдерами.

 

zelenin

 

На минулому тижні отримали чесні відповіді на запитання щодо ринку бізнес-освіти від виконавчого директора МІБ Юрія Зеленіна.

 

▶︎ МВА-програми, які викладаються в МІБ, більше орієнтовані на українських бізнесменів чи універсальні?  

Для ведення бізнесу за кордоном конче необхідно розуміти менталітет, культурні особливості та традиції людей, які є цільовою аудиторією у тій чи іншій країні. Місією МІБ є розвиток українських бізнесменів, які створюють робочі місця та платять податки саме в Україні. Викладачами МІБ є українські топ менеджери та власники компаній – це практики, які відмінно розуміють менталітет українського бізнесмена та специфіку ведення бізнесу в Україні. Тому програми МВА МІБ фокусуються на розвитку українського бізнесу, при цьому у його навчальних курсах застосовуються сучасні міжнародні практики та кейси, які дають розуміння керівництву українських компаній, як знайти свої унікальні способи виходу на світові ринки.

 

“Be in Brilliant Company” - девіз глобальної організації Association of MBAs, яка займається міжнародною акредитацією бізнес-шкіл. Всього 277 закладів бізнес-освіти зі всього світу мають акредитацію АМВА, і МІБ є одним з них.

 

Дата: 4 квітня (четвер), 18:00 (тривалість 1 година)

 

Місце: онлайн-платформа ZOOM

 

Учасники зустрічі: власники, фахівці, що відповідають за розвиток та навчання персоналу, керівники функціональних підрозділів, а також фахівці, зацікавлені в покращенні та оптимізації виробничих процесів.

 

Sliusarchuk

 

Авторка статті: Юлія Ісаєнко,

Кандидат технічних наук, доцент кафедри бізнес-адміністрування МІБ, сертифікований REFA-тренер, член міжнародного союзу РЕФА

 

Page 1 of 146